Akvaristika Praha

Vítejte na webu Akvaristika Praha.cz !

 

Akvaristika, mořská akvaristika, prodej akvarijních ryb, potřeby pro akvaristiku a pěstování akvarijních ryb

 

Hledáte levnou akvaristiku ? Akvaristiky v Praze a okolí naleznete v katalogu akvaristik a Pet shopech na tomto portálu o akvaristice.

 

Chcete mít doma krásné akvárium ? Návody a rady pro začínající akvaristy! Pro pěstitele a chovatele akvarijních ryb přínášíme seznamy firem, které poskytují výkup a prodej akvarijních ryb. 

  • Akvaristika pro začátečníky
  • Mořská akvaristika
  • Akvarijní ryby
  • Akvária na zakázku

Revolutionary aquarium system

Mořská akvaristika

Mořská akvaristika

Mořská akvária i sladkovodní akvária jsou vždy slastí pro oko. Nádhera podmořského života v obývací pokoji. Jak zařídit mořské akvárium ? Mořská akvaristika ...

   

Mořská akvária a sladkovodní akvária

 

Pořizujeme si akvárium. Jak na zařízení akvária ?

Co budete potřebovat na zařízení akvária a jak se o akvárium starat ?

Kolik zabere času strarost o akvárium ?

 

Otázky, které byste si měli položit před tím než si aquarium pořídite.

 

Co tedy dělat jako první při budování akvária ?

 

Akvárium tak jak si ho představujeme, krásné, čisté akvárium, plné krásných akvarijních ryb, musí být od začátku správně navrženo aby životní rovnováha akvária měla dokonalé podmínky pro celé akvárium

Proto by jsme měli věnovat rozvržení akvária, velikosti akvárka, výběru akvarijních ryb i výběru akvarijních rostlin značnou pozornost. Správný výběr akvarijních ryb je to nejdůležitější při zakládání nového akvária.

Musíme při založení akvária počítat s prostorem, který akvarijní ryba potřebuje ke svému životu a volit počet ryb v akváriu tak aby nebylo přeplněné. Podmínkypro život akvarijních ryb jsou různé a proto bysme měli volit akvarijní ryby a rostliny do akvária podle podobných podmínek pro život.

 

Kde koupit akvárium ?

 

Víte kde koupit akvárium ? Poté co se rozhodnete pořídit si akvárium do bytu nebo máte pro akvarium jiné umístění jako je například kancelář nebo vstupní haly firem.

 

Malá akvária a malé akvarijní sety pohodlně koupíte v každé akvaristice, kde Vám určitě rádi poradí s budováním nového akvária. 

Akvarijní sety, tedy kompletně zařízená akvária, kde nalezneme vše potřebné pro založení nové akvarijní nádrže nalezneme ve specializovaných oddělení v nákupních centrech a v centrech pro kutili.

 

Akvarijní sety většinou v balení obsahují akvarijní nádřž, akvarijní vzduchovací motorek, akvarijní filtr, poklop akvária s osvětlením akvária. Někdy je akvarijní komplet vybaven i o akvarijní rostliny a rybičky do akvária.

Celý takový komplet se vyplatí například když si chcete pořídit malé mořské akvárium. Tento akvarijní set mořského akvária obsahuje vše co je potřebné k úspěšnému provozu mořského akvária.

Komplet například obsahuje filtraci-odpěňovač, vnitřní filtr, půdní filtr osvětlení-zářivky + led živé kameny, korály měkké 2-3 ks, sasanka 1 ks, klaun očkatý 3-4 ks, kreveta-Lysmata amboniensis 1 ks, mořská vodu. 

 

 

Samozřejmostí servisu firem, které zařízují akvária a poskytují kompletní servis pro akvária Vám rádi poskytnou základní informace a pomůžou Vám mořské akvárium založit.

 

Akvaristika E-Shop 

 

Na internetu nalezneme spousty e-shopů spotřebami pro akvaristiku. Zde nalezneme nepčeberné množství potřeb pro chovatele a akvaristy. Krmivo pro akvarijní ryby, akvarijní sety s kompletním vybavením pro začínající akvaristy a mnoho dalších potřeb pro chovatele terarijní fauny.

 

V těchto obchodech na internetu s chovatelskými potřebami můžete koupit i granuluvé krmivo pro ryby nejen akvarijní, ale i pro ryby chované v zahradních jezírkách a nádržích. Krmivo pro ryby jako Koy kapry a jiné bazénové ryby Vám dovezou s e-shopu Chovatelské potřeby až přímo na Vaši zahradu k vašemu jezírku s překrásnými koy kapry. Vraťme se ale zpět k akvárkům a akvarijním setů, které můžeme pořídit v e-shopech na internetu. Akvarijní set si jednoduše vybereme dlee rozměrů akvária, které se prodávají už ve standartních velikostech podle litráže akvária.

 

Základní akvária

 

Plně vybavené  akvárium.

Akvarijní set 80 x 40 x 35 cm obsahuje: vnitřní filtr Elite Jet Flo 75 topítko Elite 100 W

Tetra Aqua Safe 100 ml

Tetra Min 100 ml pozadí papírová fototapeta teploměr digitální 19-30°C černý plastový kryt s osvětlením zářivka Sun Glo sluneční 20 W, 60 cm

 

nebo

 

Vybavené skleněné akvárium

  • Velikost: 60 x 30 x 30 cm, tloušťka skla 4 mm.
Akvarijní Set obsahuje: filtr Elite Jet Flo 50 vnitřní 300 l / h (101-100)

topítko Elite 50 W (101-750)

Tetra Aqua Safe 100 ml (A1-762732)

Tetra Min 100 ml (A1-762701) a pozadí

 

To Vše lze pořídit v chovatelských potřebách a akvaristikách nejen na internetu. 

 

Prodej akvarijních ryb

 

Prodej akvarijní ryb je v Česku je na velmi dobé úrovni. Díky chovatelským dovednostech českých chovatelů akvarijních ryb je i ve světě znám český chov akvarijních rybiček.

Do nedávna jsme se drželi jako Českí repunblika na světovém žebříčku ve vývozu akvarijní ryb v první trojici.

 

Akvarijní rybičky není problém pořídit v každé větší chovatelské prodejně, ale lepší bude zajít sdo specializovaných obchodů pro akvaristy ne akvaristik kde se přímo zabívaj prodejem akvarijních ryb a potřeb pro akvaristy a teraristy.

Zde jsouodborně vyškolení odborníci v oboru akvaristiky, kteří Vám rádi poradí s výběrem akvarijních ryb při zakládání nového akvária nebo pří nákupu akvarijních ryb, které chcete přidat do své nádrže s rybičkami.

Porádí Vám, které ryby jdou soplu chovat a majíí spolčné nebo velmi podobné podmínky pro život v akváriu.

To je velmi důležité, jak jsme si řekli na začátku, pro správno rovnáváhu v akváriu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mořská akvaristika | Akvaristika Praha
17.08.2022 12:13:58 | Allie
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping!

Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain!
Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes.

Get Yours: https://hineck.shop

Best,

Allie
Mořská akvaristika | Akvaristika Praha

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Nová éra akvaristiky

obrazek Společnost Revolutionary aquarium system v polovině roku představila na výstavě svou konečnou podobu projektu "designové akvárium" se sloganem "Nová éra akvaristiky". Cílem designu je co nejúčelněji propojit funkční a estetickou stránku navrhovaného předmětu a to se u projektu akvária NatureWall podařilo dokonale. Více ...

Mořská akvaristika

obrazek Mořská akvária i sladkovodní akvária jsou vždy slastí pro oko. Nádhera podmořského života v obývací pokoji. Jak zařídit mořské akvárium ? Mořská akvaristika ...
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.