Akvaristika Praha

Vítejte na webu Akvaristika Praha.cz !

 

Akvaristika, mořská akvaristika, prodej akvarijních ryb, potřeby pro akvaristiku a pěstování akvarijních ryb

 

Hledáte levnou akvaristiku ? Akvaristiky v Praze a okolí naleznete v katalogu akvaristik a Pet shopech na tomto portálu o akvaristice.

 

Chcete mít doma krásné akvárium ? Návody a rady pro začínající akvaristy! Pro pěstitele a chovatele akvarijních ryb přínášíme seznamy firem, které poskytují výkup a prodej akvarijních ryb. 

  • Akvaristika pro začátečníky
  • Mořská akvaristika
  • Akvarijní ryby
  • Akvária na zakázku

Revolutionary aquarium system

Nová éra akvaristiky

Nová éra akvaristiky

Společnost Revolutionary aquarium system v polovině roku představila na výstavě svou konečnou podobu projektu "designové akvárium" se sloganem "Nová éra akvaristiky". Cílem designu je co nejúčelněji propojit funkční a estetickou stránku navrhovaného předmětu a to se u projektu akvária NatureWall podařilo dokonale.

Luxusní designová akvária

Zavzpomínejte, jak vypadalo akvárium dříve a kolik práce stálo jeho udržování... Doba se hodně změnila a to i v akvaristice. Tradiční pojetí akvária s rybičkou a jednou rostlinkou všichni známe. To se však již do dnešní doby nehodí. Stavíme si atraktivní moderní domy, útulné byty a jsme časově stále více vytíženi. Proto musí být i styl dnešního akvária na míru tomuto trendu přizpůsoben.

Nová éra akvaristiky

Proč si však domů pořizovat mořská a sladkovodní akvária? Důvodů by se určitě dalo naleznout mnoho. Tím nejdůležitějším je pocit uvolnění a relaxace. Je to stejné jako vyjít do svého oblíbeného koutku v přírodě, kde je nádherný a klidný výhled. Hluboce se nadechnout a na nic nemyslet.

Společnost Revolutionary aquarium system v polovině roku představila na výstavě svou konečnou podobu projektu "designové akvárium" se sloganem "Nová éra akvaristiky". Cílem designu je co nejúčelněji propojit funkční a estetickou stránku navrhovaného předmětu a to se u projektu akvária NatureWall podařilo dokonale.

Podívejte se na video

Revolutionary aquarium system

Od roku 2007 se pravidelně účastníme výstav, kde prezentujeme naši práci. Naše akvária na míru.
Velice často jsme se setkávali s otázkou, zda si může akvárium pořídit někdo, kdo se o akvaristiku nezajímá. Náš tým na vývoji pracoval a nyní zní odpověď "ANO,... akvárium NatureWall".Běžné akvárium je prostorově náročné, rozhodli jsme se proto vyřešit umístění akvária na zeď, jako obraz. Vyvinuli jsme vlastní filtrační jednotku a celý systém připravili co nejvíce jako automatické akvárium. Uvnitř akvária zakládáme život, který se postupně vyvíjí v jedinečný harmonický ekosystém. Mezi jeho obyvatele patří i populární sladkovodní krevety, které se v tomto akváriu cítí dobře.

Další přidanou hodnotou akvária "NatureWall" je jedinečný design, neboť jsme si vědomi toho, že krása akvária může vyniknout jen ve vztahu ke svému okolí. Vycházíme z principů minimalismu, přičemž akvárium neztrácí na jemném výrazu především díky vnitřní decentní kompozici. Toto netradiční pojetí povyšuje akvárium na zajímavý a nápaditý doplněk, který je vhodný jak do bytu či rodinného domu, ale rovněž nadchne v prostorách administrativních či komerčních objektů.

Technické řešení

Vodní nádrž je vsazena do elegantního rámu, který se jednoduše zavěsí na zeď. Rafinovanost provedení spočívá v dokonalém ukrytí filtračního systému a veškerého příslušenství opět pouze do rámu obrazu. Díky svým úsporným rozměrům se hodí i do menších bytů. Standardizovaný rozměr: 150 x 65 x 17cm je daný hlavně požadavkem ekosystémového fungování akvária. Správný oběh vody filtrační jednotkou spolu s optimálním prosvícením akvária zajistí vhodné prostředí pro rybky i sladkovodní krevety.

Práce na projektu "designová akvária" pro nás byla velkou výzvou a věříme, že z výsledku budete nadšeni a akvárium NatureWall se stane se magnetem, ze kterého nespustíte oči.

www.akvaria-na-miru.cz/naturewall

Nejčastější otázky před pořízením akvária na míru:

Kontakt: Revolutionary aquarium system, e-mail: info@ras-eu.cz, gsm: + 420 721 802 117.

www.akvaria-na-miru.cz

Nejsem akvaristou a nikdy jsem akvárium neměl(a). Je možné si ho i přesto pořídit akvárium?

Akvárium „NatureWall" bylo právě pro tyto účely připraveno.

Takže: jednou za 14dní doplnit automatický dávkovač krmiva a o měsíční servisní údržby a ostatní se již postará náš servisní tým. Cílem akvária „NatureWall" je být: vhodným relaxačním a designovým doplňkem.

Jak dlouho se nemusím o akvárium vůbec starat a co dělat, když odjíždíme na dovolenou?

Akvárium NatureWall bylo sestavováno přímo se záměrem minimální péče a starosti. Dále funguje náš měsíční servis, kdy budete vždy včas a předem kontaktováni naším servisním technikem a proto není důvod na cokoliv myslet. Funguje to takto: v případě, že využijete našeho doplňkového automatického dávkovače krmiva, tak stačí pouze 1x za 14dní tento dávkovač dosypat krmivem. V měsíčním intervalu je nutné provádět servisní údržbu, o kterou jsme schopni se Vám plně postarat.

Proč je dobré se v případě akvária na míru obrátit na profesionální firmu?

Je to klíčové ze tří důvodů. Prvním důvodem jsou zkušenosti v oboru, kde vytváříte uzavřený vodní ekosystém se živými zvířaty z celého světa a z různých podmínek, který musí dobře fungovat. Toto má někdo, kdo zařizuje a pečuje o několik druhů akvárií každý den zajištěno svou profesí. Stejně jako v mnoha jiných oborech i v akvaristice je možné ponořit se plně do její hloubky a stát se odborníkem na úzkou oblast zájmu, což však vyžaduje plné časové a pracovní nasazení.

Dalším důvodem je zajištění technického zázemí, kvalitních výrobků z celého světa a náhradních dílů, které jsou okamžitě dostupné. Protože klasické ZOO-obchody mají v této sféře nabídku omezenou.

Posledním, v dnešní době však také podstatným důvodem, je úspora Vašeho času na nastudování možností technického řešení /kotvení akvária, filtrace, osvětlení, proudění vody v mořském akváriu, správná skladba rostlin, ryb, korálů atp./. A hlavně času na pravidelné udržování a čištění akvária, které díky profesionální firmě také odpadá.

V čem spočívá měsíční servisní údržba?

V akváriu je dvoukomorová filtrační jednotka, která se zanáší. Tu je nutné v měsíčním intervalu čistit. Při této činnosti zároveň čerpadlem odsát a doplnit 1/3 vody. Pokud nechcete využít našeho odborného servisu, tak Vám budou doporučeny a nabídnuty všechny potřebné komponenty pro servis akvária. Při této měsíční údržbě dále přidáte tři druhy speciálních přípravků na přírodní bázi. Vše je podrobně a jednoduše popsáno v dodávaném návodu.

 

Jaké jsou měsíční náklady na servisní údržbu prováděnou vaší firmou?

Pravidelná měsíční údržba stojí 1.000 Kč + dopravné /dle tarifu uvedeného na webových stránkách pro různé vzdálenosti z výjezdního místa - Praha-východ/. V ceně je započten veškerý použitý materiál + hnojiva a enzymy.

Je možné postupem času, či v případě nutnosti, dokupovat náhradní díly, krmiva a ostatní věci?

Ano, jsme výrobci, takže není problém dokoupit jakýkoliv náhradní díl. Stejně tak provozujeme internetový obchod pro naše zákazníky, takže je možné pohodlně vše potřebné doobjednávat.

Je možné vidět akvárium někde živě?

Ano, bylo již instalováno v různých místech ČR. Je možné ho vidět jak v Praze, tak i na Moravě. Domluvíme se na sjednání společné schůzky v místě, které Vám bude vyhovovat.

Co je tedy nutné teď udělat, když jsem se rozhodl akvárium „NatureWall" doma mít?

Na internetových stránkách je možnost on-line objednávky. Po jejím vyplnění Vám zašleme zálohovou fakturu na 50% z celkové částky a po jejím uhrazení se domluvíme na termínu realizace. Pro samotné akvárium je nutné mít pouze rovnou stěnu a přivedený kabel elektřiny, který si již naši technici napojí do akvária. Veškeré podklady a nákresy obdržíte při on-line objednávce na uvedený e-mail.

Je možné mít „NatureWall" jako mořské akvárium?

„NatureWall" je koncipované pouze jako ekosystémová sladkovodní nádrž. Mořské akvárium je náročnější na prostor.

Realizujete i jiná akvária? Chtěl bych velké mořské akvárium.

Ano, vyrábíme i jiné typy akvárií. A to až po obří veřejná akvária do ZOO. V tomto případě je však samotné zaměření a systém pro ekosystémové fungování akvária náročnější. Pro tyto účely Vás bude kontaktovat přímo odborník z naší firmy.

 

Nová éra akvaristiky | Akvaristika Praha
16.08.2022 19:56:13 | Eva
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping!

Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain!
Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes.

Get Yours: https://hineck.shop

Best Wishes,

Eva
Nová éra akvaristiky | Akvaristika Praha

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Nová éra akvaristiky

obrazek Společnost Revolutionary aquarium system v polovině roku představila na výstavě svou konečnou podobu projektu "designové akvárium" se sloganem "Nová éra akvaristiky". Cílem designu je co nejúčelněji propojit funkční a estetickou stránku navrhovaného předmětu a to se u projektu akvária NatureWall podařilo dokonale. Více ...

Mořská akvaristika

obrazek Mořská akvária i sladkovodní akvária jsou vždy slastí pro oko. Nádhera podmořského života v obývací pokoji. Jak zařídit mořské akvárium ? Mořská akvaristika ...
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.